5 Essential Elements For فرش

اسفنج را روی لک بکشید . با حرکات کوتاهِ دایره‌ای شکل اسفنج نمدار را روی لک بکشید .

هم‌چنین رنگ‌های روشن با انعکاس نور در اتاق پذیرایی، باعث می‌شوند فضای اتاق، بزرگ‌تر و بسیار جادار‌تر به‌نظر برسد.

این موضوع دغدغه ذهنی همه خانم‌هاست که چطور می‌توان در پذیرایی مستطیل شکل کوچک، بهترین چیدمان را داشت؟ شکل هندسی هر خانه‌ای، یک چیدمان خاص و منحصر‌به‎فردی دارد. طراحی دکوراسیون و چیدمان پذیرایی مستطیل کوچک نیز، باید به‌گونه‌ای باشد که هم به زیبایی و جذابیت دکوراسیون خانه لطمه نخورد و هم بتوان بهترین استفاده را از فضای موجود داشت.

در مورد چیدمان فرش پذیرایی یک قاعده کلی وجود دارد، آن هم این است که باید زمانی که روی کاناپه نشسته‌اید پاهای شما فرش را لمس کند. این قاعده با سه نوع چیدمان امکان‌پذیر است:

به‌دلیل اینکه پذیرایی مستطیل کوچک ممکن است عرض کمی داشته باشد بهتر است برای بزرگ جلوه دادن فضا از فرش‌هایی با رنگ روشن و گرد یا مربع استفاده کنید. این کار از کشیده به‌نظر رسیدن پذیرایی کم می­کند.

هدف اصلی در طراحی دکوراسیون هر خانه حس آرامش و زیبایی است، یکی از عناصر این زیباسازی فرش‌ها هستند که ما در این مقاله اصول چیدمان فرش در پذیرایی را برای شما بیان کردیم که در ختم کلام به آن اشاره کلی می‌کنیم. به‌ طور کلی چیدمان فرش پذیرایی باید به موارد خاصی توجه کرد تا علاوه‌بر http://bahktar-carpet.ir/ زیباسازی فضا حس آرامش هم بر محیط حاکم شود که در مورد می‌توان به انتخاب هارمونی مناسب بین فرش، پرده و مبل، ابعاد و طرح و جنس فرش اشاره کرد.

فرش‌های گرد با هر فضایی هم‌خوانی ندارند و بهتر است در ترکیب با مبلمان با فرم‌های دایره‌ای و یا فضاهای مربعی شکل استفاده شوند.

رنگ‌های خنثی به لحاظ بصری، خانه را ساده‌تر و عناصر خانه را کمتر جلوه می‌دهند.

با اینکار شما به دو هدف دست خواهید پیدا کرد، اول اینکه قالیچه شما خود را بیشتر نشان خواهد داد و از طرفی دیگر حفظ و نگهداری فرش دستباف شما بهتر انجام خواهد شد.

یکی دیگر از المان‌هایی که انتخاب صحیح آن در بهتر به‌نظر رسیدن پذیرایی مستطیل شکل تاثیر بسیاری دارد، ابعاد فرش و نحوه انداختن آن در سالن است. برای چیدمان فرش در پذیرایی مستطیل کوچک لازم است به رنگ، فرم و ابعاد فرش توجه شود.

از کفپوش سه بعدی می توانید در قسمت های مختلف منزل نظیر سالن پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب و سرویس بهداشتی و اتاق نشیمن استفاده کنید. در طراحی کفپوش های سه بعدی برای قسمت های مختلف خانه از طرح هایی نظیر شکل ماهی و امواج دریا و حیوانات و گیاهان و رودخانه و … استفاده می شود که هر کدام از این مدل های کفپوش سه بعدی جذابیت و زیبایی خاص خودشان را دارند.

محلول پاک‌کننده درست کنید . ۱ قاشق غذاخوری آمونیاک را با ۱ پیمانه آب مخلوط‌کنید .

با این کار فضای شما بزرگ‌تر به‌نظر رسیده و به‌این‌صورت می‌توانید از کل فضای سالن استفاده بهینه‌ای داشته باشید.

از مایع ظرفشویی ملایم استفاده کنید . مقداری مایع ظرفشویی روی باقی‌مانده لک بزنید و ۱ دقیقه بگذارید روی آن بماند .

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Essential Elements For فرش”

Leave a Reply

Gravatar